Sprawdź wolne terminy poprzez kontakt telefoniczny
następnie umów się na oglądanie sali.-

(+48) 501 866 180
Skontaktuj się z nami by omówić szczegóły.Zaparaszamy

Organizujemy konferencjeNa terenie Rezydencji Szmaragdowy Ogród znajduje się parkingPosiadamy duży i zadbany ogródUrządzamy uroczystości do 180 osóbZapewniamy wspaniałą zabawę!W ofercie dostępne są: stół z jadłem staropolskim, słodkościami lub owocami morzaZapewniamy przepyszne potrawyDysponujemy apartamentem małżeńskimUrządzamy także przyjęcia okolicznościowe


Państwa przyjęcie jest dla nas najważniejsze i zawsze jedyne

Dysponujemy piękną, nowoczesną ale i elegancką salą mieszczącą do 180 gości położoną w malowniczym ogrodzie (do dyspozycji także parking).
Jesteśmy w stanie spełnić nawet te najskrytsze marzenia dotyczące wystroju i charakteru uroczystości. Stół z jadłem staropolskim, słodkościami lub owocami morza czy atrakcje w postaci tortu podanego w oprawie suchego lodu,czy też dania z kwiatami jadalnymi , wywrą niesamowite wrażenie na wszystkich zgromadzonych i na pewno głęboko zapadną im w pamięć. Ponadto przygotowane przez nas weselne menu z pewnością wszystkich zachwyci – co więcej, umożliwiamy Parze Młodej dowolne jego skomponowanie – kucharze z wieloletnim doświadczeniem sprostają wszelkim wymaganiom. Oczywiście nasza wykwalifikowana kadra zapewni gościom także najwyższy standard obsługi.
Zadbamy także o Państwa Młodych i ich gości po szalonej uroczystości – po przyjęciu zapraszamy do przygotowanego apartamentu i pokoi gościnnych.
Gwarantujemy Państwu niezapomniane chwile w tym jedynym i magicznym dniu.
Projekt, wykonanie i wdrożenie: Zaścianek